ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…

عضویت حقیقی سازمان مالکیت معنوی اختراعات جهان

عضویت حقیقی سازمان مالکیت معنوی اختراعات جهان

عضویت در سازمان مالکیت معنوی اختراعات جهان درهایی از جنس فرصت های بی نظیر بین المللی بر روی شما باز خواهد کرد. با پیوستن به یک سازمان بین المللی، بخشی از یک شبکه متنوع می‌شوید که فراسوی مرزها را در بر می‌گیرد و شما را با اندیشمندان و پژوهشگران بین المللی و متخصصان حوزه خود مرتبط می ‌کند. چنین عضویت ‌هایی منابع، فرصت ‌های یادگیری و رویدادهای منحصری را ارائه می ‌دهند که به شما کمک می‌کنند که پیشگام حوزه خود باشید.

مزایای عضویت حقیقی ویپا:

 • دسترسی به شبکه جهانی: با جامعه متنوعی از مخترعان، مبتکران و متخصصان IP از صنایع و پیشینه ‌های مختلف ارتباط برقرار کنید و بینش، دانش و فرصت ‌های مشترک ارزشمندی که در اختیار شما قرار داده می شود استفاده نمایید.

  فرصت های یادگیری: مهارت ها و تخصص خود را از طریق کلاس های انحصاری، سمینارها، دوره ها و برنامه های ویپا که توسط افراد متخصص و با تجربه برگزار می شود افزایش دهید.

  بینش بهتر: اختراعات و نوآوری های خود را به مخاطبان بیشتری نشان دهید، اعتبار و پتانسیل خود را برای همکاری، سرمایه گذاری یا تجاری سازی افزایش دهید و در مسیر پیشرفت خود بینش جامع تری داشته باشید.

  حفاظت از مالکیت معنوی: از تخصص و منابع ویپا در زمینه حقوق مالکیت معنوی بهره مند شوید و اطمینان حاصل کنید که ایده ها و خلاقیت های شما در مقیاس جهانی محافظت می شود.

  رویدادها و برنامه‌ های انحصاری: در طیف وسیعی از فعالیت‌ های سازمان ‌دهی شده توسط ویپا، از جمله کنفرانس‌های بین ‌المللی، نمایشگاه ‌ها، مسابقات، و رویدادهای شبکه ‌ای که برای تقویت نوآوری، همکاری و توسعه حرفه‌ ای طراحی شده‌ اند، بهره مند شوید.

  منابع و پشتیبانی: به منابع، ابزارها و راهنمایی‌هایی که به شما کمک می‌کند تا در دنیای پیچیده اختراعات و مالکیت معنوی حرکت کنید، دسترسی پیدا کنید.

  تخفیف ها و پیشنهادات ویژه: از تخفیف های انحصاری در رویدادهای ویپا، برنامه های آموزشی و خدمات لذت ببرید و ارزش عضویت خود را به حداکثر برسانید.

  جامعه و همکاری: با اعضای دیگر در یک محیط حمایتی و الهام بخش تعامل کنید، جایی که می توانید ایده ها را به اشتراک بگذارید، به دنبال مشاوره باشید و ارتباطات پایدار ایجاد کنید.

انواع عضویت حقیقی:

ویپا دو مدل عضویت حقیقی جهت پاسخگویی به نیازهای مختلف مخترعان، مبتکران و متخصصان ارائه می دهد. این دو عضویت به صورت پایه و ویژه ارائه شده اند.
عضویت پایه یک عضویت رایگان سه ماهه است که شما را به منابع، رویداد ها و فرصت های مختلف ارتباط می دهد. در این نوع عضویت قابلیت تمدید میسر نیست و فقط ارتقا به عضویت ویژه امکان پذیر است.
عضویت ویژه یک عضویت یکساله است که افراد متقاضی بایستی حق عضویت یکساله پرداخت کنند. در این نوع عضویت علاوه بر تمامی مزایای عضویت پایه، فرصت ها و منابع بیشتر در اختیار اعضا قرار می گیرد و در طول مدت زمان یکساله عضویت از حمایت های و راهنمایی افراد متخصص این حوزه بهره مند خواهند شد. در این نوع عضویت کارت عضویت به صورت فیزیکی برای اعضا صادر خواهد شد و منابع و آموزش های ارزشمند در مدت زمان عضویت برای متقاضیان در نظر گرفته شده است.

* عضویت حقیقی ویپا توسط دفتر منطقه خاورمیانه ارائه می شود.

مراحل ثبت درخواست عضویت حقیقی:

برای ارائه درخواست عضویت حقیقی مراحله ثبت درخواست به شرح زیر است:

۱- بررسی واجد شرایط بودن: در این مرحله افراد بایستی با مطالعه دقیق در خصوص ویپا، اهداف و چشم اندازه ها و همچنین نیاز های شخصی و قوانین مربوطه به عضویت نسبت به واجد شرایط بودن خود اطمینان حاصل نمایند.

۲- آماده سازی مدارک لازم: برای عضویت حقیقی بایستی حداقل یک مدرک هویتی ( گذرنامه، کارت ملی، گواهینامه و …)، رزومه و بیان مختصری از علت علاقه مندی جهت پیوستن به ویپا و نحوه برنامه ریزی شما جهت پیشبرد اهداف ارائه بدهید.

 • در صورت نیاز دفتر مرکزی می تواند تقاضای مدارک اضافی به متقاضی ارائه دهد.

۳- ارسال درخواست آنلاین عضویت: متقاضی بایستی از طریق وب سایت بخش خاورمیانه به نشانی wiipa.org  و بخش membership card نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نماید.

۴- دریافت ایمیل تایید: پس از ثبت درخواست ایمیلی مبنی بر دریافت مدارک دریافت خواهید نمود. بررسی مدارک و دریافت ایمیل تایید بنا به تعداد تقاضا ها دو الی چهار هفته طول خواهد کشید. در صورت طولانی تر شدن وضعیت درخواست می توانید از طریق ایمیل info@wiipa.org موضوع را به اطلاع دفتر خاورمیانه برسانید.

۵- پرداخت هزینه عضویت( برای عضویت ويژه): در صورتی که درخواست عضویت ویژه (سالیانه) داده باشید پس از تایید مدارک بایستی نسبت به پرداخت هزینه عضویت به دفتر ایران اقدام نمایید. هزینه عضویت ویژه ویپا برای یکسال مبلغ ۱۷۵ دلار آمریکا است.

۶- صدور شماره عضویت: پس از تکمیل کامل مراحل بالا،‌ ایمیل نهایی مبنی بر صدور کارت عضویت و پیوستن به خانواده بزرگ ویپا دریافت خواهید کرد. متقاضیان دریافت عضویت سالیانه کارت عضویت خود را از طریق پست دریافت خواهند کرد.