اخبار

امضا تفاهم نامه همکاری فیمابین دفتر خاورمیانه سازمان مالکیت معنوی اختراعات جهان و جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان

به گزارش دفتر خاورمیانه سازمان مالکیت معنوی اختراعات جهان، در روز پنجشنبه مورخ ۷ اردیبهشت، گام مهمی برای تقویت همکاری و حمایت از نوآوری در خاورمیانه برداشته شد. تفاهم نامه همکاری بین دفتر خاورمیانه سازمان مالکیت معنوی اختراعات جهان (WIIPA) و جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان در مرکز تجاری سازی اطلاعات در استانبول امضا شد. هدف این مشارکت استراتژیک گسترش همکاری ها، توسعه فعالیت های بین المللی جشنواره  اندیشمندان و دانشمندان جوان در منطقه خاورمیانه و تقویت همکاری های مشترک است.

این تفاهم نامه به امضای آقای مهران خسروانی، مدیر دفتر خاورمیانه WIIPA و خانم شادی جمیلی، مدیر دبیرخانه دائمی جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان رسید. امضای این تفاهم نامه نشان دهنده تعهد هر دو طرف به همکاری در جهت افزایش فرصت ها برای پژوهشگران در منطقه است.

در این جلسه آقای بولنت کاواکلی، رئیس انجمن مخترعان ترکیه (TUMMIAD) و آقای ابراهیم الباشی، رئیس مرکز تجاری سازی اطلاعات استانبول (BTM) [وابسته به اتاق بازرگانی استانبول] حضور داشتند. میهمانان محترم در خصوص همکاری های دوجانبه ایران و ترکیه و اینکه چگونه این مشارکت می تواند به نفع هر دو کشور و منطقه وسیع تر خاورمیانه باشد، گفتگو کردند.

این تفاهمنامه همکاری به عنوان گواهی بر تعهد WIIPA و جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان در ترویج و حمایت از ایده‌ ها، تحقیقات و اختراعات نوآورانه دانشمندان جوان است. این مشارکت با تقویت همکاری‌های بین‌المللی و فراهم کردن منابع و فرصتها، راه را برای آینده‌ای روشنتر در زمینههای علم و فناوری در خاورمیانه هموار می‌کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این تفاهم نامه و ابتکارات جدید هیجان انگیزی که از این مشارکت حاصل می شود، لطفاً با وب سایت ما همراه باشید. ما مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاشتن به روز رسانی در مورد پیشرفت و دستاوردهای این همکاری مهم هستیم.

منبع خبر: دفتر خاورمیانه ویپا

بازگشت بە لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + ده =