اخبار

اعطای مدال و گواهی سازمان مالکیت معنوی اختراعات جهان به برگزیدگان رویداد اینوتکسیکاپ

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری «اینوتکس 2023» امسال میزبان برگزاری پنجمین دوره رویداد دانش آموزی اینوتکسی کاپ در پارک فناوری پردیس خواهد بود.
اینوتکسیکاپ یک رویداد برای فعالان آموزشی، مربیان و دانش‌آموزان است. قرار است در این رویداد، موقعیت‌هایی برای کشف استعداد، مهارت‌افزایی، دیده شدن، تجاری‌سازی، توسعه روابط کاری، حذف واسطه‌ها، مسابقه، فستیوال و کلی کارهای جذاب صورت گیرد.
یکی از اهداف برگزاری رویداد اینوتکسی کاپ نگـاه نـوآورانه، آینده نگارانه و عدم غفلت از نیازهاى روز جامعه درعرصه ها و سطوح مختلف از آموزش و پژوهش می باشد. رویداد INOTEXICUP فرصتی است که کودکان و نوجوانان با قرار گرفتن در موقعیت‌های عملی، چالش‌های مختلف و مواجه با مسائل گوناگون، دست به اقدام آگاهانه بزنند.
در این رویداد با طراحی بخش‌های مختلف سعی می‌شود استعدادیابی کودکان و نوجوانان از حالت تستی و چهارگزینه‌ای بصورت عملی و در ابعاد مختلف جسمی-حرکتی، شناختی-فکری، روحی-روانی، هیجانی-عاطفی، ارتباطی-اجتماعی صورت گیرد و کمک شود افراد با حضور در این رویداد، خود را شناخته و مسیر خوبی را برای خود و جامعه خود انتخاب کنند.
جشنواره ایده تا بازار یکی از بخش های این رویداد است. در این جشنواره تیم‌های دانش‌آموزی، معلمان و استارتاپ‌ها جهت حمایت ازفرهنگ کارآفرینى و پشتیبانى از ایده‌هاى نوآورانه، ابداعات و اختراعات و همچنین معرفی خدمات و محصولات فناوری‌ و نوآوری‌های آموزشی حضور دارند.
دفتر ایران سازمان مالکیت معنوی اختراعات جهان جهت ارج نهادن و توجهه ویژه به این رویداد به برگزیدگان بخش ایده تا بازار این رویداد از طرف سازمان مرکزی،‌ مدال و گواهی سازمان مالکیت معنوی اختراعات جهان را اعطا خواهد کرد.
اینوتکس ۲۰۲۳ از ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود. این نمایشگاه میزبان بیش از ۴۰۰ شــرکت نوآور و فناور در قالب غرفه دار، ۱۵۰ سرمایه‌گذار استارتاپی، ۴۰۰ جلسه بین کسب‌وکارها و ۲۰ رویداد و بخش جانبی‌ خواهد بود.

بازگشت بە لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + چهارده =