ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…

هفتمین دوره رویداد بین المللی 1i1w

هفتمین دوره رویداد بین المللی 1i1w

رویداد 1i1w، ایده، طراحی، نوآوری و محصولات را در زمینه بین المللی ترویج می کند. هدف از این رویداد ارائه ارزش تجاری به اختراعات است. هفتمین دوره این رویداد با حمایت اتاق بازرگانی ترکیه ، مرکز تجاری سازی اطلاعات ترکیه، سازمان پژوهش و نوآوری ترکیه، شهرداری استانبول در 19 الی 21 می 2023 و با میزبانی از بیش از 30 کشور شرکت کننده در استانبول برگزار خواهد شد.  

اهمیت این رویداد:

رویداد 1i1w ایجاد کننده یک بستر منفعل جهت همکاری، خلاقیت و تفکر انتقادی و  تشویق محققان، دانشمندان، مخترعان و گسترش فضای علمی می باشد. طبق آمار رسمی اعلام شده توسط سازمان جهانی مالکیت فکری سازمان ملل (WIPO)  ترکیه از منظر نوآوری در بالاترین سطح تاریخ خود قرار دارد. و تحقیق، توسعه و اکوسیستم نوآوری خلاق آن موجب افزایش خروجی های نوآوری آن گردیده است. در این گزارش همچنین تاکید شده است که استانبول و آنکارا دو پایتخت “خوشه علم و فناوری” پیشرو هستند.

پخش ویدیو

مزایای اینگونه رویدادها بسیار زیاد است اما مواردی که می تواند چشمگیر و مورد توجه کشورها باشد شامل :
۱.همسویی رویداد با استراتژی های رشد کسب و کار کشورها
۲.مشارکت سرمایه گذاری خصوصی و دولتی کشورها
افزایش همکاری در قالب مشارکت بین بخش خصوصی و دولتی کشورهای شرکت کننده به طور فزاینده ای به عنوان ابزاری کلیدی برای دستیابی به اهداف توسعه دیده می شود.
۳.توسعه ساختاری و گسترش زنجیره اقتصادی از طریق بازدید سرمایه گذاران
سرمایه گذاران در این گونه از رویدادها می توانند به طور موثری بر پر رونق تر کردن مباحث اقتصادی کمک کنند و با سرمایه ای که صرف می کنند باعث ایجاد اثر چند برابری بر درآمد، در سراسر زنجیره اقتصادی کشورهای شرکت کننده گردند. همچنین اگر رویدادها به خوبی مدیریت شوند می توانند این اثر چند برابری را روی مباحث اقتصادی جامع تر متمرکز کنند.
۴.میراث فرهنگی هر کشور بیان مهمی از تنوع فرهنگی آن کشور است که شایسته حفاظت است. رویدادها می تواند با ارائه آموزش، توسعه مهارت ها و فعالیت های انتقال دانش به کشورهای دیگر، نقش مهمی در حفاظت از میراث و فرهنگ آنها در سراسر جهان ایفا کند.

دانلود فایل ثبت نام و هزینه ها