ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…

پانزدهیمن نمایشگاه خلاقیت و نوآوری اروپا Euroinvent

پانزدهمین نمایشگاه خلاقیت و نوآوری اروپایی Euroinvent

رویداد اروپایی Euroinvent  یکی از بهترین رویدادهای علوم اختراعات و تحقیقات نوآورانه در کشور رومانی است. پانزدهمین دوره نمایشگاه خلاقیت و نوآوریEuroinvent در تاریخ ۱۱ الی ۱۳ می ۲۰۲۳ در شهر یاش  با حضور بیش از ۵۰۰ طرح و از بیش از ۳۰ کشور دنیا و با حمایت انجمن مخترعان رومانی، سازمان مالکیت معنوی اختراعات جهان (wiipa)، دانشگاه صنعتی چستوخوا، دانشگاه فنیGheorghe Asachi ، دانشگاه پرلیس مالزی و دانشگاه الكساندرو ایوان كوزا برگزار میگردد. این رویداد شامل نمایشگاه اختراعات و تحقیقات، کنفرانس بین المللی تحقیقات نوآورانه (ICIR)، سالن کتاب فنی، علمی، هنری و ادبی و نمایشگاه هنرهای تجسمی اروپا می باشد.

اهمیت این رویداد:

رویداد  Euroinvent، نمایشگاهی برا خلاقیت و نوآوری است و به عنوان بستری برای تبادل اطلاعات و انتقال فناوری به منظور تسهیل مسیر مخترعان، محققان و شرکت‌ها برای ثبت اختراع و تجاری‌سازی اختراعات خود عمل می‌کند. در پنج سال گذشته، اکوسیستم نوآوری رومانی رشد سریع و رقابتی داشته است و شرکت ها و سرمایه گذاران بزرگ آن در راستای توسعه هر چه بیشتر طرح ها به عنوان بخشی از حامیان نوآوری در مقیاس بین المللی مطرح گردیده اند.

پخش ویدیو

مزایای اینگونه رویدادها بسیار زیاد است اما مواردی که می تواند چشمگیر و مورد توجه کشورها باشد شامل :
۱.همسویی رویداد با استراتژی های رشد کسب و کار کشورها
۲.مشارکت سرمایه گذاری خصوصی و دولتی کشورها
افزایش همکاری در قالب مشارکت بین بخش خصوصی و دولتی کشورهای شرکت کننده به طور فزاینده ای به عنوان ابزاری کلیدی برای دستیابی به اهداف توسعه دیده می شود.
۳.توسعه ساختاری و گسترش زنجیره اقتصادی از طریق بازدید سرمایه گذاران
سرمایه گذاران در این گونه از رویدادها می توانند به طور موثری بر پر رونق تر کردن مباحث اقتصادی کمک کنند و با سرمایه ای که صرف می کنند باعث ایجاد اثر چند برابری بر درآمد، در سراسر زنجیره اقتصادی کشورهای شرکت کننده گردند. همچنین اگر رویدادها به خوبی مدیریت شوند می توانند این اثر چند برابری را روی مباحث اقتصادی جامع تر متمرکز کنند.
۴.میراث فرهنگی هر کشور بیان مهمی از تنوع فرهنگی آن کشور است که شایسته حفاظت است. رویدادها می تواند با ارائه آموزش، توسعه مهارت ها و فعالیت های انتقال دانش به کشورهای دیگر، نقش مهمی در حفاظت از میراث و فرهنگ آنها در سراسر جهان ایفا کند.

دانلود فایل ثبت نام و هزینه ها