ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…

جشنواره بین المللی طراحی و اختراع ژاپن

جشنواره بین المللی طراحی و اختراع ژاپن JDIE

رویداد طراحی و اختراعات ژاپن در تاریخ ۷ الی ۸ جولای ۲۰۲۳ توسط سازمان مالکیت معنوی اختراعات جهان با حضور بیش از ۵۰۰ غرفه دار از بیش از۲۰  کشور مختلف برگزار می گردد. این رویداد یکی از معتبرترین رویدادهای بین المللی کشور ژاپن می باشد که منجر به فراهم آوردن بستری فعالانه برای ترویج نوآوری و توسعه تجارت فناوری می گردد.

اهمیت این رویداد:

شرکت در نمایشگاه طراحی و اختراع ژاپن (JDIE) فرصتی منحصر به فرد برای به نمایش گذاشتن نوآوری ها و خلاقیت های خود به مخاطبان جهانی ارائه می دهد. به عنوان یک رویداد برتر در زمینه‌های طراحی و فناوری، JDIE رهبران صنعت، سرمایه‌گذاران و آینده‌نگران را از سراسر جهان جذب می‌کند و محیطی از همکاری و تبادل ایده‌ها را تقویت می‌کند. مشارکت در این رویداد نه تنها بستری را برای مخترعان و طراحان فراهم می کند تا کارهای پیشگامانه خود را ارائه دهند، بلکه فرصت های شبکه سازی را تسهیل می کند و امکان ایجاد ارتباطات ارزشمند و مشارکت های بالقوه را فراهم می کند. علاوه بر این، عضویت در JDIE نشان‌دهنده تعهد به ماندن در خط مقدم روندها و فناوری‌های نوظهور است و موقعیت شما را به‌عنوان بازیگری تأثیرگذار در چشم‌انداز نوآوری جهانی را مستحکم می‌کند.

پخش ویدیو

مزایای اینگونه رویدادها بسیار زیاد است اما مواردی که می تواند چشمگیر و مورد توجه کشورها باشد شامل :
۱.همسویی رویداد با استراتژی های رشد کسب و کار کشورها
۲.مشارکت سرمایه گذاری خصوصی و دولتی کشورها
افزایش همکاری در قالب مشارکت بین بخش خصوصی و دولتی کشورهای شرکت کننده به طور فزاینده ای به عنوان ابزاری کلیدی برای دستیابی به اهداف توسعه دیده می شود.
۳.توسعه ساختاری و گسترش زنجیره اقتصادی از طریق بازدید سرمایه گذاران
سرمایه گذاران در این گونه از رویدادها می توانند به طور موثری بر پر رونق تر کردن مباحث اقتصادی کمک کنند و با سرمایه ای که صرف می کنند باعث ایجاد اثر چند برابری بر درآمد، در سراسر زنجیره اقتصادی کشورهای شرکت کننده گردند. همچنین اگر رویدادها به خوبی مدیریت شوند می توانند این اثر چند برابری را روی مباحث اقتصادی جامع تر متمرکز کنند.
۴.میراث فرهنگی هر کشور بیان مهمی از تنوع فرهنگی آن کشور است که شایسته حفاظت است. رویدادها می تواند با ارائه آموزش، توسعه مهارت ها و فعالیت های انتقال دانش به کشورهای دیگر، نقش مهمی در حفاظت از میراث و فرهنگ آنها در سراسر جهان ایفا کند.

دانلود فایل ثبت نام و هزینه ها